logo
[zaloguj]

Regulamin naszych spotkań:

 1. Na spotkaniu bezdyskusyjne pierwszeństwo mają samochody wyprodukowane przed 1986 rokiem.

 2. Warunkowo na spotkanie może być dopuszczone auto wyprodukowane po 1986 roku, którego produkcja w tej wersji rozpoczęła się przed rokiem 1986.

  Jednak prosimy - nie pchaj się od razu w bramę. Podjedź, zatrzymaj się, zapytaj ludzi w kamizelkach. W razie odmowy, zaparkuj na parkingu dla gości i nie obrażaj się.

 3. Sporadycznie dopuszczamy na główny plac auta, których produkcja rozpoczęła się na przełomie lat 80-tych i 90-tych.

  Jest to możliwe warunkowo, w razie niskiej frekwencji aut stricte wiekowych i jeżeli dotyczy samochodów, które są ciekawymi, w miarę rzadko spotykanymi okazami, powszechnie uważanymi się za tzw. "kultowe".

 4. Auta z lat 90-tych i młodsze nie mają wstępu na główny plac. Jednak może się zdarzyć, że niektóre auta zostaną wpuszczone, pod warunkiem, że wywodzą się bezpośrednio z modeli poprzednich, lub są bardzo rzadkimi i niespotykanymi w naszym kraju modelami

  Jednak podkreślamy, że nie jest to regułą.

 5. W razie niedopuszczenia Twojego auta na główny plac nie obrażaj się. Jest ogromny plac dla gości. Możesz tam zaparkować i podejść na główny plac. Każdy miłośnik starych fur jest mile widziany, nawet gdy jeździ nową Pandą.

 6. Pamiętaj, że na spotkaniach obowiązuje absolutny zakaz upalania, przegazówek i innego świrowania na placu. Złamanie zakazu skutkuje natychmiastowym wyrzuceniem ze spotkania, wezwaniem ochrony obiektu, a w skrajnych przypadkach skonsultowaniem się z Wielkopolską Policją.

 7. Nie wykłócaj się z selekcjonerem. Selekcjoner ma zawsze rację, chyba że akurat jej nie ma. Stwierdzić to może tylko drugi selekcjoner.

 8. Spotkanie jest darmowe. Wolontariusze poświęcają na nie swój czas i prywatne środki od wielu lat. Miej to na uwadze, gdy przyjdzie Ci do głowy na coś narzekać.

 9. Każdy samochód musi mieć ważne badanie techniczne oraz ubezpieczenie OC. Każdy kierowca jest odpowiedzialny za ewentualne szkody, które spowoduje swoim zachowaniem na terenie spotkania.

 10. Teren spotkania jest monitorowany przez kilkanaście kamer. Na nasze życzenie nagrany materiał jest nam udostępniany.