logo
[zaloguj]

Regulamin naszych spotkań:

 1. Na spotkaniu bezdyskusyjne pierwszeństwo mają samochody wyprodukowane przed 1986 rokiem.

 2. Warunkowo na spotkanie może być dopuszczone auto wyprodukowane po 1986 roku, którego produkcja w tej wersji rozpoczęła się przed rokiem 1986.

  Jednak prosimy - nie pchaj się od razu w bramę. Podjedź, zatrzymaj się, zapytaj ludzi w kamizelkach. W razie odmowy, zaparkuj na parkingu dla gości i nie obrażaj się.

 3. Sporadycznie dopuszczamy na główny plac auta, których produkcja rozpoczęła się na przełomie lat 80-tych i 90-tych.

  Jest to możliwe warunkowo, w razie niskiej frekwencji aut stricte wiekowych i jeżeli dotyczy samochodów, które są ciekawymi, w miarę rzadko spotykanymi okazami, powszechnie uważanymi się za tzw. "kultowe".

 4. Auta z lat 90-tych i młodsze nie mają wstępu na główny plac. Jednak może się zdarzyć, że niektóre auta zostaną wpuszczone, pod warunkiem, że wywodzą się bezpośrednio z modeli poprzednich, lub są bardzo rzadkimi i niespotykanymi w naszym kraju modelami

  Jednak podkreślamy, że nie jest to regułą.

 5. W razie niedopuszczenia Twojego auta na główny plac nie obrażaj się. Jest ogromny plac dla gości. Możesz tam zaparkować i podejść na główny plac. Każdy miłośnik starych fur jest mile widziany, nawet gdy jeździ nową Pandą.

 6. Pamiętaj, że na spotkaniach obowiązuje absolutny zakaz upalania, przegazówek i innego świrowania na placu. Złamanie zakazu skutkuje natychmiastowym wyrzuceniem ze spotkania, wezwaniem ochrony obiektu, a w skrajnych przypadkach skonsultowaniem się z Wielkopolską Policją.

 7. Nie wykłócaj się z selekcjonerem.

 8. Selekcjoner ma zawsze rację, chyba że akurat jej nie ma. Stwierdzić to może tylko drugi selekcjoner.

 9. Spotkanie jest darmowe, a wolontariusze poświęcają na nie swoje prywatne środki od ponad 3 lat. Miej to na uwadze, gdy przyjdzie Ci do głowy na coś narzekać.

 10. Teren spotkania jest monitorowany przez kilkanaście kamer. Uwierz nam, nie chcesz być gwiazdą Youtube.

Pobierz PDF